sk   en     de    pl    ru 

KONTAKT 0850 150 151 | 905 934 579

Ako ľahko a rýchlo upraviť okolie altánku?

8.8.2017
 
Zaobstarali ste si hotový altánok a vaša záhrada tak trochu pripomína jeden veľký nedodělek? Terén pripomína skôr spálenisko, proste hlina, piesok a vy nemáte čas zatiaľ riešiť všetko, aby ste si vytvorili esteticky krásny celok - to je veľakrát záležitosť na roky, než vzrastú stromy a kríky. Napriek tomu by ste chceli, aby okolie altánku vyzeralo pekne. Ako na to?
 
 
 

Posedenie musí evokovať šťastnej chvíľky

Hotový záhradný altánok by mal byť ozdobou vášho pozemku, akousi čerešničkou na torte. Či už ho postavíte do záhrady, na dvorček, na tom nezáleží, vždy by mal byť stavbou určenú pre oddych a pohodu. Posedenie v ňom by malo evokovať šťastné a pohodové chvíľky. Preto je nesmierne dôležité, aby i okolie altánku bolo úplne dokonalé. Ako to všetko zvládnuť? Veľa ľudí nemá na úpravy terénu a zahradničení čas. Napriek tomu existuje riešenie.
 
 

Ideálne pre plochu, kde sa pohybuje veľa ľudí

 
Ponúka sa možnosť hotové altánky doslova obložiť umelým trávnikom. Milovníci živej prírody pravdepodobne začnú protestovať, ale pravda je taká, že sú situácie, kedy skutočne nie je možné všetko stihnúť. Než mať okolia nedorobené, je lepšie siahnuť po takom riešení, aké ponúka umelý trávnej koberec, ktorý nevyžaduje žiadnu starostlivosť a údržbu. Aj pre obzvlášť vyťažených plochy, po ktorých sa pohybuje veľa ľudí, je lepšie zaobstarať umelý trávnik. Vždy bude vyzerať perfektne a ani davy ľudí ho nezdupou.
 
 

Musíte zabezpečiť odtok vody

 
Naviac hotové altánky či už akéhokoľvek typu budú v kontraste so vždyzeleným vzhľadom trávniku vyzerať výborne. Nezáleží pritom na tom, či ste si postavili záhradný altánok z dreva, z kovu, či plastu. Záhradný altánok v kombinácii s plochou veľmi ľahko udržiavaného umelého trávnika výborne vyzerá napríklad na firemné záhrade, kde môžu relaxovať zamestnanci. Treba ale zaistiť, aby trávnik, respektíve ako plocha, mala aspoň minimálnu spád kvôli odtoku vody.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nie ste robot.

Video

 

Mobilní domy | Zahradní domky | Stříšky | Pergoly z hliníku | Zimní zahrady | Přístřešky na auto | Levné plechové garáže | Altány | Nábytek | 


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l