sk   en     de    pl    ru 

KONTAKT 0850 150 151 | 905 934 579

Hliníkový altánok ako moderné riešenie pre vašu záhradu

Altány a pergoly veľmi obľúbeným riešením priestoru pri rodinnom domčeku, ale svoje uplatnenie nachádzajú tiež v iných stavbách, ako sú hotely, reštaurácie a pod. Táto praktická prístrešie ochráni pred pálčivým slnkom, prehánkou a ďalšími rozmary počasia a majú početné využitie.
 
 
 
Obstarávacia cena nového altánku pritom nemusí byť vôbec závratná. Lacné altány z moderných materiálov a v elegantnom prevedení sú cenovo dostupné, ich montáž je jednoduchá a pritom si môžete vybrať z obrovského množstva typových prevedení.

 

Altánové pergoly z hliníka

Možnosťou sú klasické voľne stojace altány alebo moderné hliníkové altány, ktoré sú koncipované ako kombinácia altánku a pergoly. Jedná sa o samonosné pergoly, ktoré sú určené na pristavenie k domovej steny, ale sú samonosné, bez nutnosti ukotvenia do steny.
 
Zvoliť si môžete rôzne dizajnové prevedenie a hliníkové altány oceníte pre ich ľahký a vkusný, moderný vzhľad, ale aj preto, že sú bezúdržbové a pritom je ich životnosť naozaj vysoká. Toho je docielené kombináciou optimálnych materiálov.
 
Pre nosnú konštrukciu ich využívať hliník so špeciálnou povrchovou úpravou, ktorý je stabilný, odolný voči klimatickým podmienkam a pritom cenovo výhodný. Ako krytina strechy je potom najčastejšou voľbou polykarbonát. Jedná sa o veľmi húževnatý plast, ktorý znáša mechanické poškodenie, silný tlak aj akékoľvek výkyvy počasia. Udržuje si farebnú i tvarovú stálosť a neprepúšťa UV žiarenie.
 
Variantom môže byť tiež špeciálne upravené tvrdené sklo, ktoré sa používa najmä pri drahších modeloch altánov, keďže ponúka veľmi exkluzívny vzhľad.
 

Plachtové altány pre úsporu a mobilitu

Najjednoduchšie a cenovo najmenej náročnú formou altánov potom môžu byť plachtové altánky. Výber je tu veľký a ich výhodou je okrem nízkej ceny tiež mobilita. Je možné ich využívať len príležitostne k spoločenským akciám a podobne - a potom je zase uschovať alebo použiť inde.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nie ste robot.

Video

 

Mobilní domy | Zahradní domky | Stříšky | Pergoly z hliníku | Zimní zahrady | Přístřešky na auto | Levné plechové garáže | Altány | Nábytek | 


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l