sk   en     de    pl    ru 

KONTAKT 0850 150 151 | 905 934 579

Hliníkový altán Acamar 3m x 3m

altan3x3

Altánok je dnes súčasťou každej správnej záhrady. Prevažná väčšina ale vznikla štýlom, "urob si sám, bez plánu aj skúseností" a svoje najlepšie roky má už dávno za sebou. Moderný záhradný altánok by ste medzi ním tak našli len ťažko. Preto sme do sortimentu zaradili tiež štýlové kovové altánky, ktoré zaujmú originálnym dizajnom, poteší praktickými vychytávkami a poskytnú príjemné miesto na relaxáciu i zábavu za každého počasia.

Záhradný kovový altánok One Trade®

Kvalita a komfort na prvom mieste

Tento priestranný záhradný altánok o rozmeroch skoro 3x3m sa vyrába z hliníka ošetreného práškovou úpravou v odtieni elegantnej čadičové šedi. Je odolný voči korózii, vybavený zastrešením z prakticky nerozbitného polykarbonátu, teda aj takmer 100 % bezúdržbový. Strecha s ornamentami pre odvod pary a dymu zaisťuje ochranu nielen pred dažďom, ale aj pred škodlivým UV žiarením. Výhodou polykarbonátu je tiež jeho schopnosť prepúšťať až 90 % svetla, čo umožňuje súčasne rovnomerné presvetlenie celej plochy altánku - viac svetla pre väčšie pohodlie.Súčasťou altánku sú ďalej 4 integrované odkvapové hlavice a praktické držiaky závesov, ktoré určite oceníte zakaždým, keď zatúžite po väčšom súkromí alebo romantickejšie atmosfére.

Kompletná ponuka na e-shope www.hobbytec.sk

Jednoduchá a rýchla montáž svojpomocne

Hoci je záhradný altánok kovový, inštaláciu zvládnete aj svojpomocne, a to bez akýchkoľvek skúseností alebo špeciálneho náradia. Nie sú nutné základy, stĺpiky jednoducho ukotvíte na ľubovoľný povrch. Okamžite po dokončení je altánok pripravený na vaše prvé posedenie.Nemáte na záhrade žiadne miesto na relaxáciu, konverzáciu a posedenie s priateľmi alebo usporiadanie záhradného grilovania? Objednajte si moderný hliníkový altánok One Trade® a presne také miesto získate... len za 1 071€Navštívte aj menu drevených altánov OneTrade. Z našej ponuky si určite vyberiete.

Objednávka altánku - postup je uvedený TU

Ďalšie dôležité informácie: ceny, popisy, návody, foto, videá, spôsob objednania sú uvedené v záložkách nižšie.

cenník

popis

foto

 

montáž

 

 

Wrong Youtube URL

 

doprava

zákazníci

doprava

 

ako objednať 

Objednať pomoči objednávkového formuláre:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*

Zadejte o co máte zájem

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

kontakt

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nie ste robot.

Video

 

Mobilní domy | Zahradní domky | Stříšky | Pergoly z hliníku | Zimní zahrady | Přístřešky na auto | Levné plechové garáže | Altány | Nábytek | 


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l